CuisineBox CuisineMevlit YılbaşıHindiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Kapıya teslim için herhangi bir taşıma bedeli alınıyor mu?

Hayır, kapıya teslim dağıtım operasyonumuz için herhangi bir ek dağıtım bedeli alınmamaktadır.


Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

Her ürünün fiyatına KDV dahildir.


Herhangi bir indirim kampanyası mevcut mu? Bu indirimlerden nasıl yararlanabilirim?

31 Aralık teslim tarihli siparişlerinizde 2 farklı indirim kampanyası uygulanmaktadır.
1) 31 Aralık adrese teslim edilmesi istenen siparişlerinizde teslim saatini saat 13:00'e kadar istemeniz durumunda % 5 indirim ve siparişinizin her 3.500 TL.'yi geçen miktarı için 1 adet Yılbaşı Meyve Sepeti Cuisine Catering'in ikramıdır.
2) 31 Aralık siparişlerinizi Seyrantepe'deki merkezimizden gelip kendiniz teslim almanız durumunda % 10 indirim ve siparişinizin her 3.500 TL.'yi geçen miktarı için 1 adet Yılbaşı Meyve Sepeti Cuisine Catering'in ikramıdır.


Kampanyalar neden sadece 31 Aralık günü geçerlidir?

31 Aralık Yılbaşı günü siparişlerimizin ve şehir trafiğinin yoğunluğundan dolayı lojistik operasyonumuzu hafifletmek amacıyla, erken teslim saatine ve merkezimizden gelip almaya İndirim + Yılbaşı Meyve Sepeti ikramı sadece bu gün uygulanmaktadır.


Erken teslim / gelip alma şartlarından yararlanmama rağmen, sipariş tutarım 3.500 TL'nin altında kalırsa kampanyadan yararlanabilir miyim?

Erken teslim / gelip alma şartlarından yararlanılmasına rağmen, sipariş tutarınız 3.500 TL'nin altında kaldığında sadece % 5 / % 10 indirimden yararlanırsınız. Meyve Sepeti ikramından yararlanabilmek için sipariş tutarının 3.500 TL'nin üzerinde olması gerekmektedir.


Kampanyalarda ikramı edilen Yılbaşı Meyve Sepeti içinde hangi meyveler vardır? Ortalama ne kadar ağırlığında ve kaç kişiliktir?

kramımız olan Yılbaşı Meyve Sepeti içerisinde genellikle portakal, mandalina, yeşil elma, kırmızı elma, armut, kivi, muz ve nar mevcut olup Cuisine Catering Yılbaşı Meyve Sepeti içeriğinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Meyve sepeti ortalama ağırlığı 2,5-3 kg. arasında olup 8-10 kişiye rahatlıkla servis edilmektedir..


İstanbul dışına servisiniz var mı?

İstanbul dışına servisimiz yoktur. İstanbul ilçelerinin büyük kısmına servisimiz mevcuttur..


Bazı semt ve ilçelere teslimat neden saat sınırlaması mevcut?

Belirli ilçelerde saat sınırlaması yokken, İstanbul şehir trafiğinin yoğunluğundan dolayı lojistik operasyonumuzu hafifletmek amacıyla belirli ilçelerde ise saat 15:00'e ve 16:00'ya kadar teslim edilme şartı saat sınırlaması mevcuttur. Sipariş verme aşamasında seçmiş olduğunuz ilçeye göre teslim saati sınırlaması olan ilçe ve semtleri görebilirsiniz.


Teslimatlar ne zaman yapılıyor? Sipariş teslim saati verdiğim saate uyuyor mu?

Teslimatlar belirtmiş olduğunuz sipariş saatinden 1 saat öncesi ila 1 saat sonrası arasında yapılmaktadır.


Yılbaşı sofralarının simgesi Hindi Dolmaları nasıl teslim ediliyor?

Seçmiş olduğunuz hindi dolmaları büyüklüğüne göre farklı tepsilerde yanında kestaneli iç pilav ile doldurulmuş olarak üstü alüminyum folyo ile ambalajlanmış olarak teslim edilmektedir.


Teslim edilecek hindiler sıcak mı servis edilmektedir?

Teslim edilecek hindiler sipariş saatinden önce fırından çıkıp taze bir şekilde lojistik birimine aktarılır. Fakat yol esnasında soğuyan hindiler için herhangi bir sıcak getirme garantimiz bulunmamaktadır. Bu yüzden pişmiş ve kızarmış hindinizi yemek öncesi fırında belirli bir süre ısıtmanız gerekecektir.


En son ne zaman sipariş verebilirim?

31 Aralık teslim tarihli siparişlerinizi en geç 30 Aralık saat 18:00'e kadar verebilirsiniz. Christmas ve 15-30 Aralık teslim tarihli siparişlerinizi teslim gününden bir gün önce saat 15:00'e kadar vermeniz gerekmektedir.


Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemenizi sipariş anında online kredi kartı, sipariş bitiminde havale/EFT, kapıda nakit ve kapıda kredi kartı olarak 4 farklı şekilde yapabilirsiniz.


Kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Kapıda nakit ve kapıda kredi kartı olarak ödeme yapabilirsiniz.


Kredi kartı ile ödeme güvenli midir?

Kredi kartı bilgileriniz 128/256 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.


Havale ve EFT ile hangi bankalara ödeme yapabilirim?

Havale ve EFT'lerinizi Garanti Bankası, QNB Finansbank, Akbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank ve Yapı Kredi Bankası hesaplarımıza yapabilirsiniz. Banka bilgilerimize ana sayfadaki Banka Bilgilerimiz bölümünden ulaşabilirsiniz.


Daha önce verdiğim bir siparişime nasıl ekleme yapabilirim?

1) İlave etmeyi düşündüğünüz ürünleri yine aynı şekilde online sipariş edip sipariş onayı öncesi müşteri notu bölümüne 'Daha önce ..... tarihinde vermiş olduğum siparişime ilave edilmesini talep ediyorum' notu düşerek siparişinizi arttırabilirsiniz.
2) Merkezimizi telefonla arayıp bilgilendirerek siparişinize ilave yapabilirsiniz.
3) info@yilbasihindiniz.com adresine mail yoluyla siparişinize ek yapabiliriniz.


Sipariş teslim adresimi değiştirmek istiyorum? Nasıl yapabilirim?

1) Merkezimizi telefonla arayarak siparişinizin teslim adresini değiştirebilirsiniz.
2) info@yilbasihindiniz.com adresine mail yoluyla teslim adresini değiştirebilirsiniz.


Siparişimi iptal edebilir miyim?

Daha önceden vermiş olduğunuz 31 Aralık siparişlerinizi en geç 30 Aralık saat 17:00'ye kadar iptal etme hakkınız bulunmaktadır. 30 Aralık ve önceki günler için iptal etme süreniz sipariş teslim tarihinden 2 gün öncesi gün bitimine kadardır. (28 Aralık'da teslim edilmesini talep ettiğiniz siparişinizi 26 Aralık bitimine kadar iptal edebilirsiniz)


İptal ettiğim ürünün ödemesini kredi kartı ile yapmışsam nasıl geri ödeme alırım?

Alışveriş kredi kartı olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü şu şekilde uygulanacaktır: SATICI, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan harcamanın ALICI'nın kredi kartına iadesi durumunda konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarı hamil taraf hesabına Banka tarafından aktarılır. Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda SATICI, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği ALICI'ya nakit para ile ödeme yapamaz. Üye işyeri yani SATICI, bir iade işlemi söz konusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, üye işyeri yani SATICI ilgili tutarı Bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince : ALICI'ya nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, ALICI'nın Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.


Sipariş verdiğim ürünleri iade edebilir miyim?

SATICI dayanım ve son kullanma süresi 2-3 gün olan ürünlerin satışını yapmakta olduğundan, normal şartlarda aldığı ürünü iade edemez. Ancak ALICI malı teslim aldığı aynı gün içerisinde ancak ürünün kalitesiyle ilgili haklı bir sebep gösterdiği takdirde SATICI'dan imkanlar dahilinde aynı gün aynı ürünü talep edebilir veya cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için ALICI'nın teslim aldığı ürün veya ürünleri teslim edildiği gün içerinde SATICI'ya bildirerek göndermesi gerekmektedir. Bu süre içerisinde, ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş, kısmen tüketilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.SATICI tüketilen ve dayanım süresi kısıtlı ürünlerin satışını yaptığından dolayı teslim günü içerisinde bildirilmeyen ürünler iade kapsamında değerlendirilmeyecektir.

SON SİPARİŞ TARİHİ

31 Aralık teslimli siparişleriniz için:
30 Aralık 2023 Cumartesi günü saat: 19:00
Christmas / 30 Aralık ve öncesi siparişleriniz için:
Teslim tarihinden 1 gün öncesi saat: 15:00

Telefonla Sipariş

ve Destek Hattı


Saat 09:00 - 19:00 arası

0212 325 19 00

Cuisine Catering Group

Catering sektörünün en butik firması

Cuisine Catering Group

www.cuisine-tr.com

İletişim

Cuisine Catering Group

Huzur Mh. Çamlık Cd. No:3

(Seyrantepe Girişi) Sarıyer-İST.

Tel: 0(212) 325 19 00

info@yilbasihindiniz.com

cuisine@cuisine-tr.com

Ulaşım Haritası İçin Tıklayınız
Ödeme ve Güvenlik
Ödeme
Banka Hesap Bilgileri
Hesap Bilgileri
Yılbaşı Tanıtım Videosu
Yılbaşı Tanıtım Videosu
Cuisine Group Tanıtım Filmi
Cuisine Tanıtım Filmi
Cuisine Box
Cuisine Box

2023 Hindi Fiyatı - Hindi Dolması - Yılbaşı Hindisi - Hindi Siparişi - Yılbaşı - Yılbaşı Hindi Dolması - Kestaneli Yılbaşı Hindisi - Yılbaşı Siparişi - Hindi Dolması Siparişi - Yılbaşı Sofrası - Yılbaşı Menüsü -Yılbaşı Yemeği - Hindi Servisi - Hindi Satışı - Hindi Yemeği - Kızarmış Hindi Siparişi - Pişmiş Hindi Siparişi - İstanbul Hindi Siparişi - Yılbaşı Hindi Siparişi - Yeniyıl Hindisi - Hindi Tarifi - Mezeler - Yılbaşı Mezeleri - Yılbaşı Tatlısı - Ekonomik Menüler – Ana Yemek - Ara SIcak - Yılbaşı Menü - Yılbaşı Türk Mutfağı